آشنایی با نرم افزار Clementine

7000 تومان
تعداد صفحه : 25
حجم فایل : 8.5 MB
فرمت فایل : Word
7000 تومان – خرید

لینک دانلود بعد از اضافه کردن پروژه به سبد خرید و پرداخت آن در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

توضیحات

آشنایی با نرم افزار Clementine
رشته : مهندسی فناوری اطلاعات – تجارت الکترونیکهمراه با یک پاورپوینت ۵۰ اسلایدی زیبا برای ارائه این پروژه

Clementine Managers
با استفاده از تب Streams می توان جریان های داده ای ساخته شده در یک بخش را باز کرد، تغییر نام داد، ذخیره و حذف نمود.
شکل ۳-۱۵
تب Streams

سفارشی سازی پنجره Clementine

با استفاده از جداکننده های بین بخش های مختلف واسط Clementine ، می توانید برای رسیدن به اولویت هایتان ابزارها را ببندید یا تغییر سایز بدهید. برای مثال اگر در حال کار بر روی جریان بزرگی هستید، می توانید از پیکان های کوچکی که بر روی هر جداکننده قرار دارد، استفاده کنید تا پالت نودها، پنجره مدیران و پنجره پروژه ها را ببندید. این کار صفحه جریان را بزرگ می کند و فضای کاری کافی برای جریان های حجیم و چندگانه را در اختیار قرار می دهد.

کاربرد ماوس در Clementine

 رایج ترین کاربرد ماوس در Clementine شامل موارد زیر است :
  • تک کلیک. هر یک از دکمه های چپ یا راست ماوس برای انتخاب گزینه ها از منوها، باز کردن منوهای حساس به متن و دسترسی به انواع گزینه ها و کنترل های استاندارد دیگر به کار می رود. برای حرکت دادن و انتقال گره ها کلیک کنید و دکمه را نگه دارید.
  • دابل کلیک. برای قرار دادن گره ها در صفحه جریان و ویرایش نودهای موجود می توانید بر روی دکمه چپ ماوس دابل کلیک کنید.
  • کلیک میانی. دکمه میانی ماوس را کلیک کنید و مکان نما را انتقال دهید تا به گره ها روی صفحه جریان وصل کنید. برای قطع کردن گره، دکمه میانی ماوس را دابل کلیک کنید. اگر ماوس سه دکمه ای ندارید، این کار را با فشردن کلیدAlt  هنگام کلیک و انتقال ماوس انجام دهید.

رتبه بندی رکوردها
در مرحله رتبه بندی، می خواهید مدل را با مجموعه ی متفاوت از رکوردها غیر از آن هایی که برای ساختش استفاده شده، اجرا کنید. هدف مدلسازی با فیلدهای هدفگرا این است که: با بررسی رکوردهایی که نتیجه ی آن ها را می دانید، الگوهایی را شناسایی کنید که به شما کمک می کند نتایج آن هایی که نمی دانید را پیش بینی کنید.

برای انجام این کار، می توانید نود منبع SPSS را به روز کنید یا اینکه نود منبع جدیدی را اضافه کنید که برحسب داده ای که می خواهید رتبه بندی کنید، تعبیر کند. در هر صورت مجموعه داده جدید باید شامل همان فیلدهای پیش بینی باشد که توسط مدل استفاده شده است (سن، رده درآمد و غیره.) اما نه فیلد هدفگرا NEWSCHAN.